Otelimiz, Travel Mezopotamia iş Birliği ile Özel Rehberlerimiz ile Mezopotamya Turları Düzenlemektedir.

Otelimizde Kalan Müşterilerimiz İçin Onlara Özel Göbeklitepe Turları Düzenlemekteyiz. Turlarımız Travel Mezopotamia firması aracılığı ile yapılmaktadır. 

Şanlıurfa'daki tarihi mekanımızda özel günleriniz için grup yemekleri düzenliyoruz. Yemek rezervasyonları için bizleri 0414 215 25 77 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
Hanehan Otel, Şanlıurfa'nın En Gözde Sıra Gecesi mekanları arasında yer almaktadır.. Sıra gecesi rezarvasyonları için bizleri 0414 215 25 77 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.
Hanehan Otel, Müşterilerine Oda + Kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Kahvaltımızda Zengin Şanlıurfa Yöresel tatları kullanılmaktadır.
Hanehan Otel odaları siz değerli müşterilerimiz için her şeyin en iyisi düşünülerek tasarlanmıştır. Odalarımız en kaliteli malzemelerden satın alınarak oluşturulmuştur.
Şanlıurfa Hanehan Otel, 600 yıllık tarihi taş evin restore edilmesi ile 15 Eylül 2019 Tarihinde Şanlıurfa'nın Merkez Eyyübiye ilçesindeki binasında hizmete girmiştir. Otelimiz, Şanlıurfa kültürel yapısını yansıtmaktadır
Şanlıurfa Hanehan Otel, Şanlıurfa Kent merkezinde olup tarihi çarşılara 2 dakika, balıklı göle 5 dakika yürüme mesafesindedir. Otelimiz, Butik otel konseptinde olup Şanlıurfa'da tatil yapan vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir.