Hakkımızda

Hanehan Butik Otel

Hanehan Butik Otel, 650 yıllık tarihi taş evin restore edilmesi ile 15 Eylül 2019 Tarihinde Şanlıurfa'nın Merkez Eyyübiye ilçesindeki binasında  hizmete girmiştir. Otelimiz butik otel konseptinde hizmet vermektedir.   Otelimizde 8 oda ve 19 yatak kapasitesi mevcuttur.  Şanlıurfa kültürünün tüm inceliklerini görebileceğiniz otelimiz Tarihi Çarşılara 2 dk ve Balıklıgöl'e 5 dk yürüyüş mesafesindedir.

Odalarımızda ücretsiz Wifi, Uydu yayınları, Klima, Banyo hizmeti bulunmaktadır. Otelimizde belirli günlerde Sıra Gecesi eğlenceleri düzenlenmektedir. Otelimizde oda - kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktayız. Grup halinde gelen misafirler için öğlen ve akşam yemek hizmeti de bulunmaktadır. Şanlıurfa'ya gelince otelimize yürüyüş mesafesinde olan Balıklıgöl, Tarihi Çarşılar , Harran Antik Kent ve Göbeklitepe mutlaka görülmelidir. Otelimizde ayrıca Tur danışmanlığı hizmeti ve havalimanı ve otogar transfer hizmeti de sunulmaktadır.

Şanlıurfa'nın simgesi haline gelen Göbeklitepe'yi görmek isteyen müşterilerimize özel tanıtım turları düzenlemekteyiz. Bunun yanında Şanlıurfa ve çevresini kapsayan Mezopotamya Turları düzenlemekteyiz.

Otelimize bizi arayarak rezarvasyon yapabildiğiniz gibi dünyaca ünlü booking.com, Expedia, Otelz ve ODamax sitelerinden de otelimize rezarvasyon yapabilirsiniz. Bunun yanında otelimizde  hızlı check-in ve check out hizmetinden de yararlanabilirsiniz

Image